THE SIMS 2
Nieste prihlásený! Ak chcete sťahovať využívať tipy a triky.. Tak sa prihláste alebo zaregistrujte.

Zaregistrovaním získate nasledujúce výhody:
Všetky reklamy zmiznú, môžete písať články a dostanete sa do sekcie Downloads kde si môžete stiahnuť plné verzie TS2
THE SIMS 2
Nieste prihlásený! Ak chcete sťahovať využívať tipy a triky.. Tak sa prihláste alebo zaregistrujte.

Zaregistrovaním získate nasledujúce výhody:
Všetky reklamy zmiznú, môžete písať články a dostanete sa do sekcie Downloads kde si môžete stiahnuť plné verzie TS2
THE SIMS 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Všetko o The sims 2
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenieNavodyPravidlá

 

 Ako privolať Bellu Goth(ovú) späť do hry

Goto down 
AutorSpráva
wlacha
Moderátor
Moderátor
wlacha


VIP Rank : Girl
Počet príspevkov : 97
TS2 Points : 475
Reputácia : 9
Dátum registrovania : 31.10.2009
Vek : 25

Ako privolať Bellu Goth(ovú) späť do hry Empty
OdoslaťPredmet: Ako privolať Bellu Goth(ovú) späť do hry   Ako privolať Bellu Goth(ovú) späť do hry Icon_minitimeSo júl 16, 2011 10:17 pm

Ako privolať Bellu Goth(ovú) späť do hry 650269930
Každý z vás asi chce aby sa Bella Goth(ová) vrátila do hry. Tu je postup ako to urobiť.

Ako privolať Bellu Goth(ovú) späť do hry Bellagothbellagothcrop
Toto je Bella ktorú ideme zavolať. Postup je tu. Ale najskôr vás asi zaujíma či je to tá pravá Bella. Pravda je taká že má v rodokmeni Kassandru a ostatných ale ako inak na nač si nepamätá a Mortimer nieje jej manžel. (Neviem to presne lebo v mojej hre už nežije. Prosím vás keď to budete skúšať a Mortimer u vás ešte žije napíšte mi ako to dopadlo.) No zato má aspiráciu po romanci a zopár bodov schopnosti. Pamätá si veci čo som robila s ostatnými s jej rodiny ak aj pred tým ako som ju vyvolala. Ale teraz už postup:

1. Musíte ísť do mesta kde s ňou chcete hrať dá sa to všade. Ja som si vybrala Krasohlídkov. Kliknite na dom Dona Juana a dajte vstúpiť na parcelu.
Ako privolať Bellu Goth(ovú) späť do hry 2hgwas7

2.Stlačte Ctrl+Shift+C Otvorí sa vám cheatové okienko. Tam napíšte boolProp Teastingcheatsenabled true. (Odporúčam skopírovať je malá pravdepodobnosť že sa vám to podarí správne napísať.) Stále držte Sift. Potom kliknite na simíka ktorého práve ovládaťe a zloľte príkaz Spaw a potom Tombstone of L and D.
Ako privolať Bellu Goth(ovú) späť do hry 2zr44zm

3. Objaví sa náhrobok. Teraz môžete pustiť shift. Kliknite na náhrobok a dajte Add naighbor of family a v ponuke ktorá sa vám otvorí nájdite Bella.
Ako privolať Bellu Goth(ovú) späť do hry Zkkeuw

4. Ak ste spravili všetko podľa návodu objaví sa Bella a môžete za ňu hrať. Dopredu sa ospravedlňujem keď vám Bella zmizne a hra napíše že Bella zomrela na inom pozemku a vráti sa ako duch. Potom to skúste ešte raz na inom pozemku. Mne to išlo tu ale vám možno nie. Tak prajem veľa zábavy s Bellou Goth(ovou).
Ako privolať Bellu Goth(ovú) späť do hry 2yty2km
Ak ste prišli na niečo nové ohľadom Belly Goth(ovej) prosím podeľte sa o vaše info nielen so mno ale aj s ostatnými ktorý po nej pátrajú. Môžete my to napísať do správy a ja to uverejním alebo založte novú tému v rubrike simíkovia a Bella Goth. Ďakujem za vaše info o ktoré sa s nami podelíte.
Návrat hore Goto down
 
Ako privolať Bellu Goth(ovú) späť do hry
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Bella Goth
» Mortimer Goth
» Bella Goth
» Nové skutočnosti ohľadom Belly Goth(ovej)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
THE SIMS 2 :: Www.thesims2.forum.st :: Návody-
Prejdi na: