THE SIMS 2
Nieste prihlásený! Ak chcete sťahovať využívať tipy a triky.. Tak sa prihláste alebo zaregistrujte.

Zaregistrovaním získate nasledujúce výhody:
Všetky reklamy zmiznú, môžete písať články a dostanete sa do sekcie Downloads kde si môžete stiahnuť plné verzie TS2
THE SIMS 2
Nieste prihlásený! Ak chcete sťahovať využívať tipy a triky.. Tak sa prihláste alebo zaregistrujte.

Zaregistrovaním získate nasledujúce výhody:
Všetky reklamy zmiznú, môžete písať články a dostanete sa do sekcie Downloads kde si môžete stiahnuť plné verzie TS2
THE SIMS 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Všetko o The sims 2
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenieNavodyPravidlá

 

 Bella Goth

Goto down 
5 posters

Kde myslíte že je Bella Goth(ová)?
V Krasohlídkove
Bella Goth Bar_left8%Bella Goth Bar_right
 8% [ 1 ]
V Podivíne
Bella Goth Bar_left23%Bella Goth Bar_right
 23% [ 3 ]
Je mŕtva
Bella Goth Bar_left8%Bella Goth Bar_right
 8% [ 1 ]
V balóne
Bella Goth Bar_left8%Bella Goth Bar_right
 8% [ 1 ]
Maxis to trocha doplietol takže si nie som istá ale asi v Krasohlídkove
Bella Goth Bar_left23%Bella Goth Bar_right
 23% [ 3 ]
Maxis to trocha doplietol takže si nie som istá ale asi v Podivíne
Bella Goth Bar_left15%Bella Goth Bar_right
 15% [ 2 ]
Kto je Bella Goth(ová)
Bella Goth Bar_left8%Bella Goth Bar_right
 8% [ 1 ]
Ešte som ju nestretla
Bella Goth Bar_left0%Bella Goth Bar_right
 0% [ 0 ]
Niekde inde
Bella Goth Bar_left7%Bella Goth Bar_right
 7% [ 1 ]
Celkom hlasov : 13
 

AutorSpráva
wlacha
Moderátor
Moderátor
wlacha


VIP Rank : Girl
Počet príspevkov : 97
TS2 Points : 475
Reputácia : 9
Dátum registrovania : 31.10.2009
Vek : 25

Bella Goth Empty
OdoslaťPredmet: Bella Goth   Bella Goth Icon_minitimeUt august 09, 2011 6:55 pm

Chcela by som začať novú diskusiu o Belle Goth. Veľa z vás sa pýta ako to s ňou vlastne je. Napíšte sem vašu skúsenosť s Bellou Goth(ovou). Hore kliknite na odpovedať a napíšte.


Naposledy upravil wlacha dňa St august 10, 2011 5:50 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
wlacha
Moderátor
Moderátor
wlacha


VIP Rank : Girl
Počet príspevkov : 97
TS2 Points : 475
Reputácia : 9
Dátum registrovania : 31.10.2009
Vek : 25

Bella Goth Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bella Goth   Bella Goth Icon_minitimeSt august 10, 2011 2:41 pm

Tak začnem ja. Ja som sa najprv o Bellu Goth(ovú) moc nezaujímala. No potom som začala po nej pátrať. Čítala som veľa rád na internete. Najprv som hľadala v Krasohlídkove. Skúšala som to prirodzeným spôsobom bez rôznych objektov. No stále sa mi to nedarilo. Tak som sa na to vykašlala a zavolala som dohadzovačku. Mala som ženu a len tak zo srandy som dala nech mi dá ženu a dala som jej len 60 simoleonov. A typnite si kto priletel s oblohy. Bella Goth(ová) . Hneď som sa s ňou zoznámila a nasťahovala ju k sebe. No samozrejme nemala spomienky ale mala rodokmeň. Potom som zašla do podivína a tam sa tiež ziavila. No nemala ani spomienky ani rodokmeň.
Návrat hore Goto down
Janušqa1
Začiatočník
Začiatočník



Počet príspevkov : 2
TS2 Points : 4
Reputácia : 0
Dátum registrovania : 10.08.2011

Bella Goth Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bella Goth   Bella Goth Icon_minitimeSt august 10, 2011 2:56 pm

Bella Goth 650269930
Ja som ju stretla iba v podivine. niektory hovoria ze je v akomsy balone. ale ja netusim v akom
Návrat hore Goto down
wlacha
Moderátor
Moderátor
wlacha


VIP Rank : Girl
Počet príspevkov : 97
TS2 Points : 475
Reputácia : 9
Dátum registrovania : 31.10.2009
Vek : 25

Bella Goth Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bella Goth   Bella Goth Icon_minitimeSt august 10, 2011 3:02 pm

ano veľa ľudí filozofuje nad tým Že Bella sa nachádza v horkovzdušnom balóne ktorý lieta nad krasohlídkovom. Podľa mňa je to kravina lebo ak ten balón dáš znova niekam. Tak stále je tam postava v červenom ktorá pripomína Bellu. Ten balon je dekorácia. Ale dačo na tom bude lebo ten konkrétny balón sa nedá presunúť. Skúšala som to ale ono ti to skopíruje. Ak to spravíš s hoci aký iným balónom tak to ide.
Návrat hore Goto down
Janušqa
Začiatočník
Začiatočník
Janušqa


Počet príspevkov : 4
TS2 Points : 4
Reputácia : 0
Dátum registrovania : 10.08.2011

Bella Goth Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bella Goth   Bella Goth Icon_minitimeSt august 10, 2011 7:14 pm

Aha no ja som ju stretla len v Podivine bez spomienok a bez rodokmena
Návrat hore Goto down
Janušqa
Začiatočník
Začiatočník
Janušqa


Počet príspevkov : 4
TS2 Points : 4
Reputácia : 0
Dátum registrovania : 10.08.2011

Bella Goth Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bella Goth   Bella Goth Icon_minitimeŠt august 11, 2011 5:42 pm

chcela by som sa este opytat ci existuje bella goth ktora ma spomienky a ma mortika za muza?
Návrat hore Goto down
wlacha
Moderátor
Moderátor
wlacha


VIP Rank : Girl
Počet príspevkov : 97
TS2 Points : 475
Reputácia : 9
Dátum registrovania : 31.10.2009
Vek : 25

Bella Goth Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bella Goth   Bella Goth Icon_minitimeŠt august 11, 2011 6:03 pm

No toto ti neviem narovinu povedať. Pravda je taká že ja som ju ešte nestretla. Možno existuje ale nikto nevie že kde. Existuje buď Bella ktorá má rodokmeň a je matkou Alexandra a Kasandry ale nemá manžela Mortimera. Toto je Bella z Krasohlídkova. Alebo Bella z podivína nemá spomienky ani rodokmeň. Bellu z balóna ešte nikto nedostal a ešte existuje Bella s centra nočný život. No tú som ešte nestretla.
Návrat hore Goto down
wlacha
Moderátor
Moderátor
wlacha


VIP Rank : Girl
Počet príspevkov : 97
TS2 Points : 475
Reputácia : 9
Dátum registrovania : 31.10.2009
Vek : 25

Bella Goth Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bella Goth   Bella Goth Icon_minitimePi august 12, 2011 5:44 pm

Veľa ľudí stretlo Bellu Goth(ovú) v centre Nočný život. No je som sa snažila a nešlo to. Alebo som ešte počula názory že keď Kasandru unesú mimozemšťania vrátia ti aj Kasandru aj bellu. Ja som to skúšala 3 krát a vždy mi vrátili iba Kasandru. Čítala som na internete veľa tipov ako nájsť Bellu ale všetko bolo pomocou cheatu boolProp Teastingcheatsenabled true. Viac o tomto cheate tu:
kód:
http://thesims2.forum.st/t110-topic
. Alebo pomocou teleportačnej rastliny.
Návrat hore Goto down
wlacha
Moderátor
Moderátor
wlacha


VIP Rank : Girl
Počet príspevkov : 97
TS2 Points : 475
Reputácia : 9
Dátum registrovania : 31.10.2009
Vek : 25

Bella Goth Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bella Goth   Bella Goth Icon_minitimeNe október 30, 2011 3:42 pm

Prišla som na jednu vec. Vštci rozmýyślajú nad tým že keď nájdete Bellu tak nemá Mortimera za manžela ale čo Don Juana. Napadlo ma to až teraz... Lebo všade som čítala že spolu niečo mali. Ak má niektorá Bella vzťah s Donom Juanom tak je pravá..
Návrat hore Goto down
sashi4
Začiatočník
Začiatočník
sashi4


VIP Rank : Bella Goth Fun
Počet príspevkov : 1
TS2 Points : 1
Reputácia : 0
Dátum registrovania : 22.08.2011

Bella Goth Empty
OdoslaťPredmet: rozdiel   Bella Goth Icon_minitimeNe október 30, 2011 3:55 pm

Aký je rozdiel medzi Bellou v Krasohlídkove, Podivíne, centre a balóne?
Návrat hore Goto down
wlacha
Moderátor
Moderátor
wlacha


VIP Rank : Girl
Počet príspevkov : 97
TS2 Points : 475
Reputácia : 9
Dátum registrovania : 31.10.2009
Vek : 25

Bella Goth Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bella Goth   Bella Goth Icon_minitimeNe október 30, 2011 4:00 pm

No rozdiel je v tom taký že keď nájdeś Bellu v podivíne tak nemá rodokmeň Kassandra a Alexander niesú jej deti a Mortimer neni jej manžel. Bella z Krasohlídkova nemá Mortimera za manžela ale Kassandra a Alexandre sú jej deti a logicky má rodokmeň. Bella z balóna je pravdepodobne iba dekorácia a Bellu z centra som nikdy estretla takže ti to neviem povedať.
Návrat hore Goto down
Laura15
Začiatočník
Začiatočník



Počet príspevkov : 1
TS2 Points : 1
Reputácia : 0
Dátum registrovania : 18.02.2012

Bella Goth Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bella Goth   Bella Goth Icon_minitimeSo február 18, 2012 7:12 pm

Takže tá Bella z podivína je falošná?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Bella Goth Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bella Goth   Bella Goth Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Bella Goth
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Bella Goth
» Mortimer Goth
» Ako privolať Bellu Goth(ovú) späť do hry
» Nové skutočnosti ohľadom Belly Goth(ovej)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
THE SIMS 2 :: Diskusia :: Diskusia o simíkoch-
Prejdi na: