THE SIMS 2
Nieste prihlásený! Ak chcete sťahovať využívať tipy a triky.. Tak sa prihláste alebo zaregistrujte.

Zaregistrovaním získate nasledujúce výhody:
Všetky reklamy zmiznú, môžete písať články a dostanete sa do sekcie Downloads kde si môžete stiahnuť plné verzie TS2
THE SIMS 2
Nieste prihlásený! Ak chcete sťahovať využívať tipy a triky.. Tak sa prihláste alebo zaregistrujte.

Zaregistrovaním získate nasledujúce výhody:
Všetky reklamy zmiznú, môžete písať články a dostanete sa do sekcie Downloads kde si môžete stiahnuť plné verzie TS2
THE SIMS 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Všetko o The sims 2
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenieNavodyPravidlá

 

 Život Elen

Goto down 
AutorSpráva
wlacha
Moderátor
Moderátor
wlacha


VIP Rank : Girl
Počet príspevkov : 97
TS2 Points : 475
Reputácia : 9
Dátum registrovania : 31.10.2009
Vek : 25

Život Elen Empty
OdoslaťPredmet: Život Elen   Život Elen Icon_minitimeNe november 18, 2012 2:07 pm

Život Elen Elen

Ahoj. Volám sa Elen a mám 18. Nedávno som sa odsťahovala od rodičov do môjho vlastného domu. Rodičia sú bohatý takže si nesťažujem. Bývam v meste zvanom Lambertown neďaleko známej Sunset Valley. Je to malé mestečko no žije to tu.


Život Elen 1_jedlo

1. Je večer a rozhodla som sa že si urobím syrový burger. Varenie ma nebaví ale čo už. Keď nebývam s mamou musím si variť sama. Otravuje ma to. Aj tak si väčšinou objednám pizzu. Neviem prečo som sa rozhodla že dnes dnes si uvarím burger lebo väčšinou ho nejem.

Život Elen Image

2. To by som nebola ja keby sa mi to jedlo nespieklo. No čo už. Čo som si navarila to aj zjem. Nie je to až také zlé. Takto to dopadne väčšinou keď sa rozhodnem variť.

Život Elen Image

4. Strašne som sa nudila tak som zapla telku. Nedávajú tam ale nič normálne iba akúsi romantickú komédiu. Nerozumiem ako sa niekto môže chcieť vydať. Aj ja mám partnera teda striedam ich viacej no vziať sa! To nikdy!


Život Elen Image

5. Po pol hodine pozerania tej stupidity ma to omrzelo. Bola som uťahaná ako kôň tak som si šla ľahnúť. V živote som nevidela tak nudný film ako bol tento divný romantický film. Bolo to o babe ktorá sa chcela vydať za chalana ale rodičia jej to nedovolili.

Život Elen Image

6. Ráno som sa zobudila a spomenula som si že dnes má moja najlepšia kamarátka Bety večierok a ja som medzi pozvanými. Tak som si vytiahla svoje najlepšie šaty a vybrala obliekla sa a upravila. Som krásna že? Nechcem sa chváliť ale považujú ma za najkrajšie dievča mesta.

Život Elen Image

7. Tak som vzala kľúčiky a nasadla som do svojho auta ktoré mi kúpil otec na 18. Vybrala som sa cez mesto smerom k Bety. Bývala na druhom konci Lambertownu na Waller street 14. Waller street 14 je malý šedomodrý domček so zanedbanou záhradou. Bety a jej rodina nemajú peniaze na zvyš. Mne sa o záhradu stará záhradník.


Život Elen Image

8. Dorazila som k Betynmu domu. Stálo tam už zopár áut keď som prišla. Pobrala som sa ku dverám a zazvonila som. Chvíľu trvalo kým sa vo dverách objavila Bety aby ma privítala.
"Ahoj Elena. Som rada že si prišla" povedala.

Život Elen Image

9. "Oh Elena vyzeráš nádherne." povedala Bety.
"Ďakujem" odpovedala som
Potom ma Bety pozvala dnu.



Život Elen Image

10. Po skončení večierka som pozvala Bety k sebe. Je to moja najlepšia kamoška a často u mňa spáva. Potom ma napadlo: Nemohli by sme bývať spolu?

Návrat hore Goto down
wlacha
Moderátor
Moderátor
wlacha


VIP Rank : Girl
Počet príspevkov : 97
TS2 Points : 475
Reputácia : 9
Dátum registrovania : 31.10.2009
Vek : 25

Život Elen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Život Elen   Život Elen Icon_minitimeNe november 18, 2012 6:16 pm

Pokračovanie:

Život Elen Image

11. Keď sme prišli k nám napadlo mi že jej navrhnem spoločné bývanie. A na moje prekvapenie súhlasila. viem že je to divné ale to spoločenské oblečenie ani účes jej nepristanú. Veď ja ju zmením. "Elena má problém. Chcem chodíť s Mikom ale on ma nechce." "Neboj sa! pomôžem ti!"

Život Elen Image

12. Vytiahla som svoje staršie veci zo šatníka a dala ich Bety. Spravila som vlasy a teraz vyzerá úžasne. Dohodli sme sa že zajtra sa pôjdeme prejsť po meste a navštívime Mika. Nemôže ju odmietnuť.


Návrat hore Goto down
 
Život Elen
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» The sims 2 - Život v byte
» The Sims 2 Život v byte - inštalácia

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
THE SIMS 2 :: Grafika :: Komixi-
Prejdi na: