THE SIMS 2
Nieste prihlásený! Ak chcete sťahovať využívať tipy a triky.. Tak sa prihláste alebo zaregistrujte.

Zaregistrovaním získate nasledujúce výhody:
Všetky reklamy zmiznú, môžete písať články a dostanete sa do sekcie Downloads kde si môžete stiahnuť plné verzie TS2
THE SIMS 2
Nieste prihlásený! Ak chcete sťahovať využívať tipy a triky.. Tak sa prihláste alebo zaregistrujte.

Zaregistrovaním získate nasledujúce výhody:
Všetky reklamy zmiznú, môžete písať články a dostanete sa do sekcie Downloads kde si môžete stiahnuť plné verzie TS2
THE SIMS 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Všetko o The sims 2
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenieNavodyPravidlá

 

 Ako mam zo simika spravit carodenicu?

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Dominik256
Začiatočník
Začiatočník



Počet príspevkov : 3
TS2 Points : 5
Reputácia : 0
Dátum registrovania : 06.05.2011

Ako mam zo simika spravit carodenicu? Empty
OdoslaťPredmet: Ako mam zo simika spravit carodenicu?   Ako mam zo simika spravit carodenicu? Icon_minitimePi máj 06, 2011 1:39 pm

Potreboval by som vašu pomoc. Kamarát mi písal na facebooku ze jemu písal kamos ze je toto dobrá stránka. Prosí povedzte mi ako môzem zo svojho simika urobit carodejnicu??
Návrat hore Goto down
wlacha
Moderátor
Moderátor
wlacha


VIP Rank : Girl
Počet príspevkov : 97
TS2 Points : 475
Reputácia : 9
Dátum registrovania : 31.10.2009
Vek : 25

Ako mam zo simika spravit carodenicu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako mam zo simika spravit carodenicu?   Ako mam zo simika spravit carodenicu? Icon_minitimePi máj 06, 2011 1:43 pm

Dominik, ako prvé sa ta musím spýtat ze ci mas dodatok k hre the sims 2 apartman live (život v byte) ?
Návrat hore Goto down
Dominik256
Začiatočník
Začiatočník



Počet príspevkov : 3
TS2 Points : 5
Reputácia : 0
Dátum registrovania : 06.05.2011

Ako mam zo simika spravit carodenicu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako mam zo simika spravit carodenicu?   Ako mam zo simika spravit carodenicu? Icon_minitimePi máj 06, 2011 1:47 pm

ano mam a ako to mam urobit uz som sa pytal vela ludi ale nikto mi to nevie povedat.
Návrat hore Goto down
wlacha
Moderátor
Moderátor
wlacha


VIP Rank : Girl
Počet príspevkov : 97
TS2 Points : 475
Reputácia : 9
Dátum registrovania : 31.10.2009
Vek : 25

Ako mam zo simika spravit carodenicu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako mam zo simika spravit carodenicu?   Ako mam zo simika spravit carodenicu? Icon_minitimePi máj 06, 2011 1:55 pm

Ano ja ti viem odpovedat. Musis sa najprv s nijakou carodenicou zoznamit. Potom sa do nej musis zamilovat (Ruzove srdiecko). Potom kliknes na carodejnicu a vyberies prikaz vyber ma ne cetu temnoty(u takých cernych carodenic zo zelenou pokozkou) alebo vyber ma na cestu nvetla (u bielych carodenic s normalnou kozou ). To je v podstate jedno. ona ti da potom kotlik a aj knihu v ktorej mozes studovat: - cestu svetla (kúzla ktore pomahaju ludom)
- neutralnu magiu (neutralne kuzla)
- cestu temnoty (kuzla ktore ludom skodia)
Návrat hore Goto down
Dominik256
Začiatočník
Začiatočník



Počet príspevkov : 3
TS2 Points : 5
Reputácia : 0
Dátum registrovania : 06.05.2011

Ako mam zo simika spravit carodenicu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako mam zo simika spravit carodenicu?   Ako mam zo simika spravit carodenicu? Icon_minitimePi máj 06, 2011 1:58 pm

velmi vaaam daaakuuuujeeeeem Ako mam zo simika spravit carodenicu? 364988687
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ako mam zo simika spravit carodenicu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako mam zo simika spravit carodenicu?   Ako mam zo simika spravit carodenicu? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ako mam zo simika spravit carodenicu?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ako spraviť zo simíka upíra?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
THE SIMS 2 :: Smetisko-
Prejdi na: