THE SIMS 2
Nieste prihlásený! Ak chcete sťahovať využívať tipy a triky.. Tak sa prihláste alebo zaregistrujte.

Zaregistrovaním získate nasledujúce výhody:
Všetky reklamy zmiznú, môžete písať články a dostanete sa do sekcie Downloads kde si môžete stiahnuť plné verzie TS2
THE SIMS 2
Nieste prihlásený! Ak chcete sťahovať využívať tipy a triky.. Tak sa prihláste alebo zaregistrujte.

Zaregistrovaním získate nasledujúce výhody:
Všetky reklamy zmiznú, môžete písať články a dostanete sa do sekcie Downloads kde si môžete stiahnuť plné verzie TS2
THE SIMS 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Všetko o The sims 2
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenieNavodyPravidlá

 

 The Sims 2 Život v byte - inštalácia

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Rasul_xP
Začiatočník
Začiatočník



Počet príspevkov : 2
TS2 Points : 6
Reputácia : 0
Dátum registrovania : 22.05.2011

The Sims 2 Život v byte - inštalácia Empty
OdoslaťPredmet: The Sims 2 Život v byte - inštalácia   The Sims 2 Život v byte - inštalácia Icon_minitimeNe máj 22, 2011 7:52 pm

Ahoj.. stiahla som si z netu Sims 2 Život v byte.. stiahlo sa mi to v viacerích partoch ale keď nainštalujem 1. tak už sa mi zobrazuje všetko ako má hra nainštalovaná v pohode. Ale keď ju zapnem tak sa mi stále nechce načítať. Mám nainštalovať aj ostatné party? Prosím poraďte..Sad
Návrat hore Goto down
xman
Administrátor
Administrátor
xman


VIP Rank : Cool
Počet príspevkov : 65
TS2 Points : 247
Reputácia : 8
Dátum registrovania : 08.10.2009
Bydlisko : Bratislava

The Sims 2 Život v byte - inštalácia Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Sims 2 Život v byte - inštalácia   The Sims 2 Život v byte - inštalácia Icon_minitimeNe máj 22, 2011 8:25 pm

Musis stiahnut vsetky party... Potom ked ich stiahnes kliknes pravym tlacitkom mysi na part1 a das rozbalit sem! Potom si nainstalujes deamon tools stiahnes ho tu:
kód:
http://downloads.zoznam.sk/program/daemon-tools-40

Nainstalujes to kliknes na to dole na liste pravym das vsunut disk a preklikas sa na ten rozbaleny subor...
Potom uz len skopirujes crack a mas to! Pripadne kukni sem: [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat hore Goto down
http://www.thesims2.org
 
The Sims 2 Život v byte - inštalácia
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» The Sims 2 Podnikanie
» Život Elen
» The sims 2
» Ako hrať The Sims 2?
» Crack na The sims 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
THE SIMS 2 :: Diskusia :: Pomoc-
Prejdi na: