THE SIMS 2
Nieste prihlásený! Ak chcete sťahovať využívať tipy a triky.. Tak sa prihláste alebo zaregistrujte.

Zaregistrovaním získate nasledujúce výhody:
Všetky reklamy zmiznú, môžete písať články a dostanete sa do sekcie Downloads kde si môžete stiahnuť plné verzie TS2
THE SIMS 2
Nieste prihlásený! Ak chcete sťahovať využívať tipy a triky.. Tak sa prihláste alebo zaregistrujte.

Zaregistrovaním získate nasledujúce výhody:
Všetky reklamy zmiznú, môžete písať články a dostanete sa do sekcie Downloads kde si môžete stiahnuť plné verzie TS2
THE SIMS 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Všetko o The sims 2
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenieNavodyPravidlá

 

 Sused alfred a moja sestra - 1.diel

Goto down 
AutorSpráva
wlacha
Moderátor
Moderátor
wlacha


VIP Rank : Girl
Počet príspevkov : 97
TS2 Points : 475
Reputácia : 9
Dátum registrovania : 31.10.2009
Vek : 25

Sused alfred a moja sestra - 1.diel Empty
OdoslaťPredmet: Sused alfred a moja sestra - 1.diel   Sused alfred a moja sestra - 1.diel Icon_minitimeŠt január 26, 2012 1:38 pm

Ahoj volám sa Laura. Bývam v Krasohlídkove. Mám jednu sestru Bellu. Mama aj otec nám zomreli keď náš dom zachvátil požiar. Od vtedy sme so sestrou odkázané sami na seba. Nechali sme školu a išli sme pracovať. Ona sa zamestnala ako čašníčka v jednom podniku a ja som predavačka v potravinách.

Toto som ja:
Sused alfred a moja sestra - 1.diel My-Sim-Angelina-Jolie-the-sims-2-18304344-400-300

A toto je Bella:

Sused alfred a moja sestra - 1.diel MTS2_Anva_656089_ScreenShot119_copy

Včera sa k nám prisťahovali nový susedia. Pán Alfred a pani Linda. Tí dvaja sú veľmi divný a nikdy ich cez deň nevidím vonku. Vo vnútri ich domu som ešte nebola ale z vonka vyzerá strašidelne.

Toto je Alfred:
Sused alfred a moja sestra - 1.diel 8b0376d2cc_10081983_o2

A toto je Linda:

Sused alfred a moja sestra - 1.diel Simself11

Viac sa dozvieme nabuduce.
Návrat hore Goto down
 
Sused alfred a moja sestra - 1.diel
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nový sused
» Lexova nevera - 1. diel

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
THE SIMS 2 :: Diskusia :: Všeobecná diskusia-
Prejdi na: