THE SIMS 2
Nieste prihlásený! Ak chcete sťahovať využívať tipy a triky.. Tak sa prihláste alebo zaregistrujte.

Zaregistrovaním získate nasledujúce výhody:
Všetky reklamy zmiznú, môžete písať články a dostanete sa do sekcie Downloads kde si môžete stiahnuť plné verzie TS2
THE SIMS 2
Nieste prihlásený! Ak chcete sťahovať využívať tipy a triky.. Tak sa prihláste alebo zaregistrujte.

Zaregistrovaním získate nasledujúce výhody:
Všetky reklamy zmiznú, môžete písať články a dostanete sa do sekcie Downloads kde si môžete stiahnuť plné verzie TS2
THE SIMS 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Všetko o The sims 2
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenieNavodyPravidlá

 

 Ako spraviť zo simíka upíra?

Goto down 
AutorSpráva
wlacha
Moderátor
Moderátor
wlacha


VIP Rank : Girl
Počet príspevkov : 97
TS2 Points : 475
Reputácia : 9
Dátum registrovania : 31.10.2009
Vek : 25

Ako spraviť zo simíka upíra? Empty
OdoslaťPredmet: Ako spraviť zo simíka upíra?   Ako spraviť zo simíka upíra? Icon_minitimeSo júl 16, 2011 3:45 pm

Chcete zo svojho simíka spraviť upíra? Poskytneme vám celkom presný návod. Veľa šťastia. (obrázky nemusia postavami sedieť pretože sú stiahnuté z internetu)

Ak chcete podstúpiť toto rozhodnutie musíte mať najskôr nainštalovaný datadisk The sims 2 Nght life (Nočný život).

Ako som na to išla ja:
Počkala som kým sa zotmie. Potom som nasadla do taxíka a odišla som do centra. Išla som do klubu a čakala. (Je dobré zapnúť si cheat motivedecay off na vypnutie ubúdania potrieb čakanie môže trvať veľmi dlho.) Po dlhšej dobe sa jeden objavil. Upíra spoznáte jednoducho. Má bielu miestami až modrú pokožku staromódne oblečenie a chodí s rukou pred tvárou.
Ako spraviť zo simíka upíra? Ff2ro4
Potom si s ním treba urobiť dobrý vzťah. Trochu sa sním porozprávajte alebo dačo podobné.
Ako spraviť zo simíka upíra? Vamp%2BHuman
Potom som klikla na upíra a zvolila niečo ako "kusni ma" nepamätám si to presne. Ako spoznáte že sa z vám stáva upír. Vyzerá to asi takto. a je to . Hotovo. Je s vás upír. Samozrejme všetko sa lektvarom dá vrátiť späť.
Ako spraviť zo simíka upíra? Vampirebite
Pozor: Simíka upíra musíte zatvára´t na noc do rakvy aj keď niekje unyvený pretože ak naňho dopadne slnko spáli ho to. A zo 100% platnosžou príde smrtka.
Ako spraviť zo simíka upíra? MTS2_EsmeraldaF_1074942_4x_recolours_with_back_view

Je to vlastne ešte jedna výhoda. Upíry sa môžu premeniť na netopiere a tak sa ľahšie pohybovať.
Návrat hore Goto down
 
Ako spraviť zo simíka upíra?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ako mam zo simika spravit carodenicu?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
THE SIMS 2 :: Www.thesims2.forum.st :: Návody-
Prejdi na: