THE SIMS 2
Nieste prihlásený! Ak chcete sťahovať využívať tipy a triky.. Tak sa prihláste alebo zaregistrujte.

Zaregistrovaním získate nasledujúce výhody:
Všetky reklamy zmiznú, môžete písať články a dostanete sa do sekcie Downloads kde si môžete stiahnuť plné verzie TS2
THE SIMS 2
Nieste prihlásený! Ak chcete sťahovať využívať tipy a triky.. Tak sa prihláste alebo zaregistrujte.

Zaregistrovaním získate nasledujúce výhody:
Všetky reklamy zmiznú, môžete písať články a dostanete sa do sekcie Downloads kde si môžete stiahnuť plné verzie TS2
THE SIMS 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Všetko o The sims 2
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenieNavodyPravidlá

 

 žena z cintorína

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
wlacha
Moderátor
Moderátor
wlacha


VIP Rank : Girl
Počet príspevkov : 97
TS2 Points : 475
Reputácia : 9
Dátum registrovania : 31.10.2009
Vek : 25

žena z cintorína Empty
OdoslaťPredmet: žena z cintorína   žena z cintorína Icon_minitimeSo február 18, 2012 6:04 pm

Postavy:
žena z cintorína Alexia žena z cintorína Don žena z cintorína Linda

Príbeh:

žena z cintorína 1_seda_ka

1. Alexia a Don Spolu bývali spolu vo veľkom dome čo im zanechal ich dedko. Alexinu Mamu pred 2 rokmi uniesli a od vtedy ju nikdy nikto nevidel. Naučili sa s tým žiť no ľahké to nebolo. [b]Jej mamu uniesli za zvláštnych okolností. Išla do práce a zrazu sa nevrátila. Nikto ju nevidel ani v práci a nikto nevie čo sa stalo. Pracovala ako športovkyňa. Bola štvornásobná majsterka sveta v atletike.

žena z cintorína 2_Telefon_t

2. Alexií zrazu zazvonil telefón. Ozval sa hlas ktorý hovoril: "Zajtra na cintoríne o 1:00 sa objaví postava ktorá bude vedieť kde je tvoja mama. Ale, ale... Kto kto ste? No na druhej strane telefónu ostalo ticho. Žena zložila. Kto to bol do kelu? Pýtala sa Alexia sama seba. Čo to chcel? Skutočne vie kde je moja mama? Musím tam zajtra ísť.
žena z cintorína 3_Rozhovor

3. Alexia stále ako obarená.Keď sa objavil Don spýtal sa: "Čo sa stalo?" Alexia mu povedala to čo jej povedal niekto v telefóne. S otcom sa dohodli že ona nikam nepôjde. Alexí sa to nepáčilo. Dostala nápad. Vytratí sa z domu. Rozmýšľala či autom alebo pešo. Na cintorín je to moc ďaleko. Je to na druhej strane mesta. Pôjdem autom.

žena z cintorína 4_sp_nok

4. Večer keď Don zaspal, Alexia sa začala rozhliadať po dome a hľadať kľúče od auta. Jej otec zaspal skoro a tak mala veľa času. No bol tu problém. Ani za svet nevedela nájsť kľúče od auta. Bolo už pol dvanástej keď Alexia konečne našla kľúče. Nemala veľa času a tak sa ponáhľala. Iba tá žena vie kde je moja mama. Nesmiem to zmeškať.

žena z cintorína 5_auto

5. Akonáhle Alexia našla kľúče vyrazila. Keď prišla na cintorín bolo presne 1:00 ráno. Alexia sa síce bála ale bola rozhodnutá že to urobí. Išlo predsa o jej matku. Dovtedy vedela všetko o zmiznutí jej matky no teraz sa vyskytli nové príležitosti. Bola odhodlaná urobiť to aj keby to bolo to posledné čo v živote urobí. No je to však správne?

žena z cintorína 6_ena_na_cintor_ne

6. Keď Alexia prišla na cintorín bolo tam ticho a tma. Nikoho nevidela. Prišla do stredu ku katedrále no stále nikoho nevidela. Zakričala Haló. No nikto sa neozval. Potom uvidela ženu pri jednom z náhrobných kameňov. Stále čelom ku kameňu a chrbtom k nej. Nevidela jej do tváre. Videla iba dlhé vlasy. Nevedela akej sú farby lebo bola tma.

žena z cintorína 7_rozhovor

7. Alexia pozdravila neznámu ženu. Dobrý. žena sa po chvíli obzrela povedala iba. Dobrý. Čakala som vás. Vaša a matka nie je mŕtva. Žije. Zajtra prídi zas Musím ti toho povedať viac. Teraz už choď. Začína svitať. Budú ťa hľadať. V matnom svetle vychádzajúceho slnka si Alexia všimla že žena má blond vlasy a má v nich žltú ľaliu. Môj obľúbený kvet.


Naposledy upravil wlacha dňa Ne november 18, 2012 5:17 pm, celkom upravené 6 krát.
Návrat hore Goto down
wlacha
Moderátor
Moderátor
wlacha


VIP Rank : Girl
Počet príspevkov : 97
TS2 Points : 475
Reputácia : 9
Dátum registrovania : 31.10.2009
Vek : 25

žena z cintorína Empty
OdoslaťPredmet: Re: žena z cintorína   žena z cintorína Icon_minitimeSo február 18, 2012 11:11 pm

Pokračovanie:

žena z cintorína 8_sp_nok

8. Alexia sa vrátila domov keď začínalo svitať. Ľahla si do postele a za chvíľu zaspala. Za štyri hodiny sa celkom dobre vyspala. Potešilo ju že jej otec neprišiel na to že nebola doma ale bola na cintoríne za tou ženou. Ráno pre ňu prišiel autobus a ona tak ako každý iný deň išla do školy. Jej otec nemal ani poňatia kde v noci bola. Myslel si že spala vo svojej izba. A to bolo dobre.

žena z cintorína 9_kniha

9. Keď sa Alexia vrátila zo školy pred domom našla ležať knihu. Na knihe bol lístok na ktorom stálo: Pre Alexiu od Lindy. Kto je Linda? Povedala si Alexia. Alexia otvorila knihu a na prednej strane a čítala.Alexia. Dnes sa s tebou potrebujem stretnúť skôr. NUTNE! Prídi dnes o 19:00 do domu k Backnovcom. Je to na Hallway 13 za štadiónom. Ponáhľaj sa no skôr nechoď. Nezvoň. Ostaň na dvore. Budem ťa tam čakať. S pozdravom Linda.

žena z cintorína 10_dvor

10. Alexia prišla o 19:00 na dvor domu na Hallway 13. Bola tam tma a bolo vidno že v tom dome roky nikto nebýva. Dvor bol spustnutý a tmavý. No Alexia Tajomnú Lindu nikde nevidela. Alexia začala rozmýšľať nad jednou vecou. Prečo tá záhadná Linda chce aby sme sa stretávali na Divných strašidelných miestach a v noci. Čo je také súrne že nepočkala do 1:00?

žena z cintorína 11_rozhovor

11. Po pár minútach čakania sa objavila postava. Žena prišla! Ty si Linda? Áno, som rada že si pochopila môj odkaz. Niekto vie že sa stretávame. Nemôžeš ma niako inak kontaktovať. Budem ti iba dávať pokyny. Ale načo toľká tajnosť? Je to dôležité za chvíľu sa stretneš s mamou. Musíš byť trpezlivá. Prídi zajtra na štadión o 23:00. NIKOMU nehovor o tom že si ma stretla ani kam ideš. Dávaj pozor či ťa niekto nesleduje. Ak áno stras ho! Rozumela si?! áno. Dobre a teraz uť choď.

žena z cintorína 12_pristihnutie

12. No návrat tentokrát nebol taký úspešný. Alexiu pristihol jej otec. Kde si bola? Bola som s Leilov na zápase. Prečo si mi o tom nepovedala?! Povedala ote ale ty si ma ako vždy nepočúval bol si zahĺbený do práce! Ah Alexia prepáč mi to. čo keby sme zajtra o 22:00 išli spolu na zápas. No ocko neviem.. Máme v škole súťaž a asi budem veľmi unavená. Aha tak nič tak pôjdeme inokedy. Ah... to bolo len tak tak pomyslela si Alexia keď išla do svojej izby.




Naposledy upravil wlacha dňa Ne november 18, 2012 5:19 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
wlacha
Moderátor
Moderátor
wlacha


VIP Rank : Girl
Počet príspevkov : 97
TS2 Points : 475
Reputácia : 9
Dátum registrovania : 31.10.2009
Vek : 25

žena z cintorína Empty
OdoslaťPredmet: Re: žena z cintorína   žena z cintorína Icon_minitimePi február 24, 2012 8:50 pm

Pokračovanie:

žena z cintorína 13_kamera

13. No Donovi sa nezdalo že Alexia bola s kamarátkou na zápase a preto keď Alexia zaspala prikradol sa do jej izby a namontoval jej tam malú kameru a nastavil ju tak že keď Alexia opustí izbu tak jemu príde správa na mobil. Prišlo mu to moc podozrievavé no nemal inú možnosť ako ju ochrániť pred nebezpečenstvom.

žena z cintorína 14_n_jdenie_kamery

14. No Alexia nespala v noci tak tvrdo. Počula svojho otca ako dačo montuje a poneviera sa po izbe. Inštinkt jej hovoril že to čo montoval by jej mohlo prekaziť jej plány. Mala pravdu. Videla alarm. Tento druh dobre poznala. Učili sa o ňom na informatike. Vedela že akonáhle opustí izbu tak ocovi príde na mobil SMS-ka. Potrebovala niekoho kto by to vedel zneškodniť. Jediný kto to vedel bol Filip.

žena z cintorína 15_telefon_t

15. Alexia nemala času nazvyš. O hodinu pre ňu mal prísť autobus a ona musela zohnať Filipa. Keď jej otec odišiel do práce mala necelých 15 minút. Rýchlo zavolala Filipovi čo má robiť. Ten jej v skratke povedal ako deaktivovať alarm. Najprv musíš prestrihnúť žltý káblik a potom ostať minimálne 10 minút v miestnosti. To alexia pochopila a preto zložila hovor.

žena z cintorína 16_Kontrola

16. Linde však nedal pocit že Alexia má problém a tak sa za ňou nenápadne zašla pozrieť. Na jednej strane bola starostlivá lebo nechcela aby sa Alexí niečo stalo no na druhej riskovala že ju objavia. Keby sa bola možno trošku zamyslela zistila by že Alexia je v škole a určite nie doma.



Naposledy upravil wlacha dňa Ne november 18, 2012 5:21 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
xman
Administrátor
Administrátor
xman


VIP Rank : Cool
Počet príspevkov : 65
TS2 Points : 247
Reputácia : 8
Dátum registrovania : 08.10.2009
Bydlisko : Bratislava

žena z cintorína Empty
OdoslaťPredmet: Re: žena z cintorína   žena z cintorína Icon_minitimePi február 24, 2012 9:10 pm

Super práca +karma Smile
Návrat hore Goto down
http://www.thesims2.org
wlacha
Moderátor
Moderátor
wlacha


VIP Rank : Girl
Počet príspevkov : 97
TS2 Points : 475
Reputácia : 9
Dátum registrovania : 31.10.2009
Vek : 25

žena z cintorína Empty
OdoslaťPredmet: Re: žena z cintorína   žena z cintorína Icon_minitimeSo február 25, 2012 2:16 pm

Pokračovanie:

žena z cintorína 17_Dom_ce_lohy_a_telefon_t

17. Keď sa Alexia vrátila zo školy a začala si písať úlohy zazvonil jej telefón. Myslela si že je to Filip no nebol to on. V telefóne sa ozval známy hlas. Bola to Linda. Povedala: Alexia dnes sa nestretneme na štadióne ale na pláži. zbaľ si veci. Ideme na Hawai a tam ti všetko vysvetlím. V prístave bude čakať loď. Nemeškaj! Tvojmu otcovi som volala ako tvoja učiteľka že ideš na svetovú súťaž v kreslení do Brazílie. Potom zložila.

žena z cintorína 18_cesta_autom_na_pl

18. Alexia si zbalila niektoré veci a nasadla do auta. Pláž bola od jej domu vzdialená niekoľko kilometrov preto vyrazila o hodinu a pól skôr. Otec nemál námietky keďže si myslel že ide na súťaž do Brazílie. Počas cesty na pláž Alexia rozmýšľala kedy konečne uvidí svoju mamu.

žena z cintorína 19_akanie_na_Lindu

19. Keď Alexia dorazila na pláž u starého móla ktorá býva cez deň plná ľudí, bola pláž tichá a tmavá. Lindu nikde nevidela a keďže si už na to trochu zvykla usalašila sa na malom lehátku z ktorého bolo dobre vidno na cestu aj na more. Alexia ešte nevidela ani loď ktorou mali prísť na Hawai.

žena z cintorína 20_stretnutie

20. O necelé tri minúty prišla Linda. Povedala: Ahoj. Poď so mnou na loď. Nastúpili na loď a cestovali. Alexia a Linda sa dlho rozprávali. Alexia sa konečne odhodlala opýtať sa. Kedy sa stretnem s mamou? Už onedlho. Keď prídeme na Hawai zistíš kto je tvoja mama.

žena z cintorína 21_Hawai

21. Keď dorazili na miesto Alexia to už nevydržala. Kde je už konečne moja mama! Sľúbila si mi že ma tu bude čakať no si tu iba ty! Oklamala si ma! Nie Alexia. Neoklamala som ťa. Ja som tvoja mama. Alexia stála ako obarená a teraz jej to došlo. Preto sa jej oči Lindy zdali také povedomé. Boli to oči jej mami. Mami vykríkla Alexia a hodila sa na ňu. Potom Linda zobrala telefón a povedala. Zavolaj tvojho otca.

žena z cintorína 22_doma

22. Keď sa Alexia a Linda vrátili domov a otcovi všetko vyrozprávali bol ohromený. Všetci boli radi no prvé sa jej opýtali prečo zmizla. Ona povedala: Keď som bola v práci prepadli štadión. Podarilo sa mi ujsť no čakala som lebo ma hľadali. Hodila som svoje auto do vody aby si mysleli že som mŕtva. nechcela som aby vám ublížili.

žena z cintorína 23_rodostrom

S toho vyplýva že ich rodina je opäť po kope a všetci sú šťastný. A ešte rodostrom.

žena z cintorína 24_koniec





Naposledy upravil wlacha dňa Ne november 18, 2012 5:24 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
wlacha
Moderátor
Moderátor
wlacha


VIP Rank : Girl
Počet príspevkov : 97
TS2 Points : 475
Reputácia : 9
Dátum registrovania : 31.10.2009
Vek : 25

žena z cintorína Empty
OdoslaťPredmet: Re: žena z cintorína   žena z cintorína Icon_minitimeNe február 26, 2012 2:45 pm

Takže podľa hlasovania najviac z vás si myslelo že Linda bola žena ktorá uniesla jej mamu(37%). Druhá najčastejšia odpoveď bola že Linda vie kde je jej Mama(25%) a žena čo Alexií volala (25%). Tretia najčastejšia odpoveď bola že Linda bola mamina kolegyňa. (12%) Nikto si nemyslel že by to mohla byť jej mama ani jej šéfka.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





žena z cintorína Empty
OdoslaťPredmet: Re: žena z cintorína   žena z cintorína Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
žena z cintorína
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
THE SIMS 2 :: Grafika :: Komixi-
Prejdi na: